O nas

Zapraszamy do zapoznania się z historią i specjalizacjami naszej firmy
Klimat

Firma Klimat swoją działalność prowadzi od 1987 roku. Początkiem działalności firmy była dystrybucja urządzeń czyszczących oraz sprzedaż systemów uzdatniania wody. 2013 rok był dużym przełomem w funkcjonowaniu firmy. Nowe pomysły, ciekawe idee, zaowocowały poszerzeniem zakresu działalności i powstaniem spółki z o.o. Obecnie Klimat sp.z o.o.jest przedstawicielem liczących się na rynku światowym firm z branży czystości takich jak: Diversey, Taski, Nilfisk, Vermop, Lavor i Kleen-Tex, a z branży gastronomi takich jak: Winterhalter, RM Gastro, Qlasseq, ICE-O-MATIC czy Fine Dine. Współpracując z tak wysoko rozwiniętymi firmami poszerzamy swoją ofertę dla Naszych klientów o najwyższej jakości sprzęt do sprzątania i gastronomii. Rozwój naszej firmy spowodował uruchomienie usług serwisowych i sprzedaż wysokojakościowego sprzętu gastronomicznego. Strategicznym punktem w działalności naszej firmy są kompleksowe usługi zapewniające czystość w obiektach publicznych oraz indywidualnych.

Nasze specjalizacje

Usługi związane z kompleksowym działaniem utrzymanie czystości w obiektach mało i wielko powierzchniowych; Nasze wieloletnie doświadczenie i wykfalikowana kadra pozwolą zaoferować naszym klientom najlepsze technologie sprzątania i zmniejszenie kosztów.

Dystrybucji i zaplecza serwisowego maszyn czyszczących typu: myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki, odkurzacze, automaty szorująco zbierające

Kompleksowego wyposażenia obiektów w sprzęt
gastronomiczny oraz jego serwis

Profesjonalnych systemów uzdatniania wody
dla domów, restauracji, hoteli oraz przemysłu

Systemów mat wejściowych o najwyższej jakości
zapewniające czystość w obiektach

Artykuły związane z BHP